Receptomat
Receptomat

Receptomat®. W każdym przypadku.

W związku z licznymi pytaniami wyjaśniamy, że Receptomat® jest zarejestrowanym znakiem towarowym należącym do Rapiomed Group.

Oznacza to, że na terenie Unii Europejskiej jesteśmy jedynym podmiotem, który może używać nazwy Receptomat® w stosunku do świadczonej przez nas usługi teleporad medycznych dostępnej na stronie receptomat.pl oraz w naszej aplikacji mobilnej – w ramach której to usługi lekarz, po telefonicznej konsultacji z pacjentem i stwierdzeniu konieczności zastosowania leków na receptę, przeprowadzenia określonych badań lub pozostania pacjenta w domu, może wystawić odpowiedni dokument w wersji elektronicznej.

Niemniej, chociaż Receptomat® jest tylko jeden i będziemy wdzięczni za pisanie nazwy naszej marki wielką literą, nie widzimy powodów, by ingerować w sposób jej odmiany przez przypadki zgodnie z obowiązującymi zasadami języka polskiego.

Dla nas najważniejsze jest, aby nasi Klienci mogli szybko, wygodnie i bezpiecznie skonsultować się z lekarzem i aby – w miarę możliwości – żaden przypadek ich nie ograniczał.

Pozdrawiamy
Zespół Receptomatu®

e-Konsultacja z Receptą Online Erecepta

Wypełnij formularz medyczny, aby
rozpocząć e-konsultację lekarską
bez wychodzenia z domu.