Receptomat | e-Konsultacja z Receptą Online

O Nas

Przychodnia online nowej generacji.

Dzięki doświadczonemu zespołowi lekarzy oraz wykorzystaniu zaawansowanych technologii informatycznych stworzyliśmy serwis medyczny, w którym bez opóźnień i w przyjazny sposób odbędziesz konsultację medyczną, a także sprawnie i szybko otrzymasz od naszego lekarza potrzebną e‑receptę na telefon lub e‑mail. E‑receptę zrealizujesz w każdej aptece.

Dbamy o Twoją prywatność i dyskrecję. Dbamy też o Twoją wygodę i szanujemy Twój czas. Swoje konsultacje medyczne wykonasz bez opóźnień, bez wychodzenia z domu, bez stania w kolejkach - przy użyciu telefonu lub komputera.

Właścicielem strony internetowej receptomat.pl jest Rapiomed Group Sp. z o.o. - podmiot leczniczy w rozumieniu ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 roku o działalności leczniczej, wpisany do Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą pod numerem: 000000229172.

Podmiot leczniczy udziela świadczeń za pośrednictwem systemów teleinformatycznych lub systemów łączności w zakresie medycyny rodzinnej, chorób wewnętrznych i pediatrii oraz obejmujących promocję zdrowia i edukację zdrowotną.