Bi-Profenid a Ketonal Duo - czym się różnią?
Przejdź e-konsultację i zapytaj o e-receptę na Twoje leki
Bi-Profenid i Ketonal Duo zawierają tę samą substancję czynną w tej samej dawce (ketoprofen, 150 mg), jednak różnią się postacią leku. Bi-Profenid to tabletki o zmodyfikowanym uwalnianiu, a Ketonal Duo to kapsułki twarde o przedłużonym uwalnianiu.